Resident Evil 2

19. května 2013 v 12:36 | Ryuchi |  Oldschool hry

Resident Evil 2

Píše se rok 1998, 2 roky po incidentu v Raccoon city v roce 1996.
Hlavní postava druhého dílu Resident evil se jmenuje Clair Redfield, tedy sestra Chrise Redfielda z Resident Evil 1. Příběh začíná tak že Clair Redfield se vydá hledat svého bratra Chrise, který je nezvěstný od roku 1996 když došlo k incidentu s T-Virem.
Clair jede do Města Raccoon city na motorce aby ho našla, jenže ještě neví, co ji čeká.
Infekce se zřejmě dostala z laboratoře na povrch a je nakažené celé město Racoon city.
To znamená že skoro ze všech obyvatel jsou zombie, z některých i horší věci...
Nic netušící Claire zastaví před restaurací a jde se podívat dovnitř, připadá ji divné, že tam nikoho nevidí a nikdo jí neodpovídá, tak jde dál a uvidí člověka, jenže z toho už je zombie a právě si na někom pochutnává.

Claire celá zděšená utíká pryč, jenže zombie na ní dostal chuť a jde za ní, v tu chvíli se otevřou dveře a zazní hláška "Head down" a vyletí kulka zombiemu do hlavy a jeho mozek skončí na něčím talíři. Ve dveřích stál policista jménem Leon Kenedy a říká, ať jde s ním, že jí odveze na policejní stanici. Tak nasednou do auta a jedou tam.
Jedou na stanici a Leon dá Claire s přihrádky v autě pistoli, jenže na zadní sedačce si to ustlal zombie a chce jim dělat společnost, tak vznikne "rvačka" , která vyústí v bouračku...
A aby toho nebylo málo tak ještě vedle nich narazí kamion - vznikne požár a Claire a Leon se rozdělí.

V tu chvíli může hráč začít hrát. Musíte projít městem na policejní stanici, kde se setkáte s Leonem, samozřejmě vám cestu budou komplikovat hromady zombie...
Ve hře potkáte spoustu dalších postav kteří vám budou pomáhat a samozřejmě budete mít slušný arzenál na zdolání všech potvor a hlavně zombies. Také zombies dostali novou posilu například v podobě "Lickera" a spousty dalších, kteří jsou odpornější než kdy dřív..
V průběhu hry nastane spousta zvratů a na místo ještě dorazí nový nepřátele v podobě obřích robotů, které poslali na město Raccoon city aby zničili vše, co potkají, aby se nákaza nedostala ještě dál... Ale víc už vám neprozradím, přesvědčte se sami o kvalitách této hry!
Verdikt: O poznání lepší grafika a hratelnost a ještě vylepšené video sekvence dávají tomuto kousky skvělou hratelnost a nezapomenutelný zážitek! Podle mého velice dobrého kámoše Hesiho je to nejlepší díl série a já se ještě rozhoduji, jestli je lepší tento díl nebo Resident Evil 3. A abych nezapomněl, samozřejmě budete hrát za 2 postavy: Clair a Leon a bude se to mírně lišit jako tomu bylo v Resident evil 1.Download : http://www.ulozto.cz/xSHDSZPv/resident-evil-2-pikachu92-rar
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama