SimCity 2013 Offline CZ

22. března 2014 v 19:05 | Pikachu92 |  Strategie

SimCity 2013 Offline CZ


Skutečné znovuzrození a nová kapitola legendární herní série studia Maxis, které položilo základy žánru městských budovatelských strategií. SimCity teď nabízí jednoduché ovládací prvky a režim pro více hráčů, kteří začnou měnit vlastní svět společnými silami.

Dostanete šanci převzít vedení vlastnoručně vybudovaných měst a světu, sousedících se světy přátel a vůbec po prvé historii této série budou mít rozhodnutí hráčů dlohodobé následky s dopady za hranicemi jejich města. Hráči se budou muset společně vypořádat s globálními problémy, jako jsou změny klimatu, hledání obnovitelných zdrojů, zda následky přírodních katastrof. Bude jen na hráčích, zda se rozhodnou soutěžit, nebo spolupracovat na budování světa, který bude vzkvétat, nebo naopak, mířit do záhuby.

Simulace probíhá ve všech viditelných aspektech - Simíci v každém budou městě získávat práci a zase o ni přicházet, kupovat domy, prosperovat, nebo město ekonomicky zatíží. SimCity je budovatelskou strategií, kde každá volba přinese efekt v podobě změny charakteru města, stavu celého regionu, a dokonce ovlivní i ostatních. Hráči získají možnost budovat vizuálně a funkční originální města s atmosférou podle jejich vlastních rozhodnutí. SimCity patří mezi přední série městských budovatelských strategií.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Steve Steve | E-mail | 26. března 2014 v 21:36 | Reagovat

Máš i tom DLC: Města Budoucnosti?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama