Dangerous Dave Pack ( 1991 )

11. dubna 2014 v 19:28 | Pikachu92 |  Oldschool hry

Dangerous Dave Pack
Datum vydání : 1.1.1991

Dangerous Dave in Haunted Mansion
Jsi jeden nebezpečnej chlápek jménem Dave . Narodil se a vyrůstal v pohoří zemi Backwater , USA , jste docela obratný s brokovnicí , a nemáte strach z ničeho. Na lovu ztratil svého mladšího bratra jménem Delbert , musíte pobít dům plný zombie , strašidel a padouchy , a přeměnit je na hamburgerové maso , předtím, než učiní jídlo z vás v Dangerous Dave in Haunted mansion !

Dangerous Dave's Risky Rescue
Bohužel pro našeho hrdinu , jeho mladší bratr je postižený " vždy dostane unášecí " syndrom. Dangerous Dave musí bojovat s vlky , mumiemi , duchy a jiné příšerné zjevení na cestě zachránit Delberta ze spárů zlého Dr. Nemesis . S 11 úrovněmi plátění - brnění plošinových akcí , budete střílet v bouři v Dangerous Dave Risky Rescue!

Dave Goez Nutz !
Život je dost těžký , aniž by Dr. Nemesis - darebák . Proč musel sebrat Daveova mladšího bratra , Delberta? Nejenže mu přijde únos Delberta úchylné , ale ukrývá ho pryč hluboko do srdce blázince ! Bláznivý sestry potulující se po chodbách , řezník ovládající ošetřovatele a elektřina všichni čekají v Dangerous Dave Dave Goez Nutz !

Minimální požadavky
Windows XP / Windows Vista / Windows 7
1.8 GHz
512MB RAM (1 GB doporučené )
3D grafická karta kompatibilní s DirectX 7 ( kompatibilní with DirectX 9 doporučené )
2GB HDD
Myš, klávesnice

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama