One Finger Death Punch ( 2014 )

15. dubna 2014 v 13:12 | Pikachu92 |  Akční

One Finger death PunchDatum vydání : 3.3.2014

One Finger Death Punch je akrádová akce nezávislých vývojářů, která navazuje na klasické rubanice, jež svůj vrchol popularity zažívaly těsně před koncem 20. století. Jako osamělý mstitel a mistr bojových umění se setkáte s hordami stejně šikovných nepřátel. K tomu, abyste obstáli v nekonečném řetězci soubojů se postupně naučíte ovládat až 5 stylů čínského kungfu a řadu převážně chladných zbraní.

Vaše postava, která je zde zcela jednoduše symbolizovaná obrysem, stejně jako postavy všech vašich nepřátel, v průběhu hry odemyká až 21 různých dovednostních skillů, a úrovni dovedností se přizpůsobuje i obtížnost. Všechny chvaty a údery lze skládat do zdánlivě nekonečné řady kombinací. Na střídajících se pozadích starověkých ruin nebo čínských vesnic projdete až 250 úrovní, které jsou frenetickou akcí doprovázenou hektolitry stylizovaných výstřiků krve.

Minimální požadavkyDoporučené požadavky
OS: Windows XP / Vista / 7 / 8OS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Processor: 2.0 GHz+ Dual Core Processor or higherProcessor: 2.0 GHz+ Dual Core Processor or higher
Memory: 1 GB RAMMemory: 2 GB RAM
Graphics: 512 MB VRAM with Shader Model 3.0 support and needs a directX 10 capable video card.Graphics: 512 MB VRAM with Shader Model 3.0 support and needs a directX 10 capable video card.
DirectX: Version 9.0cDirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 200 MB available spaceHard Drive: 200 MB available space

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama