Fallout 3 CZ + 5 DLC ( 2009 )

8. srpna 2014 v 12:48 | Pikachu92 |  RPG

Fallout 3 CZ + 5 DLC


Datum vydání : 13.10.2009

Postapokalystické RPG Fallout 3 běží v reálném čase (čili už ne na tahy) na rozvinuté verzi enginu ze hry The Elder Scrolls 4: Oblivion. Příběh začíná v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy, kterou si přizpůsobíte k obrazu svému za asistence otce. Každý aspekt vytváření postavy je založen na systému SPECIAL Jak budete vyrůstat, obdržíte první knihu umožňující zvolit výchozí stav každé z vašich sedmi primárních schopností. V pozdějším věku dostanete první zbraně a počítač na zápěstí, sloužící jako takové menu ke zjištění vašich povahových rysů a skillů. Těch bude celkem 14 a můžete si zvolit 3 z nich, které mají při levelování růst rychlejším tempem než ostatní. Potkáte i psa, ale důležitější roli sehrají NPC, z jejichž řad lze čas od času najmout společníky, byť Fallout 3 rozhodně nebude skupinovou hrou. Systém řešení soubojů se nazývá Vault-tec Assisted Targeting System (VATS) a můžete v něm likvidovat nepřátele dvěma způsoby. Buď v reálném čase při střelbě v pohledu z vlastních očí, tak jako v kterékoli FPS, nebo po zapauzování hry a poklidném zaměření cíle. Ta druhá varianta však bude dostupná, jen když máte nějaké akční body. Jakmile je vyčerpáte, bojovat můžete jedině v reálném čase a musíte počkat, než se vám akční body znovu nabijí. Stejně jako Vy je, i protivníci vás mohou kdykoli zranit na specifických místech těla. Na rozdíl od The Elder Scrolls 4: Oblivion nebudou nepřátelé levelovat společně s vámi, takže pokud vstoupíte do nějaké lokace vyšší úrovně, počítejte s brzkou smrtí. Do Fallout 3 se vrací Karma systém (činy se podepisují na pověsti postavy). Zcela nový systém zdraví a radiace bude posuzovat, jak velký vliv mají určité radioaktivní věci (např. Voda) na hrdinu a jak působí na organismus po konzumaci. Maximálním dosažitelným levelem je úroveň 20 a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál. Moderním sandbox trendům odpovídá fakt, že Fallout 3 si bude možné užít různým stylem - bezhlavým najetím na nepřátele a jejich porážkou, nebo proplížením se daným prostorem, nebo možná i ukecaná někoho.

Minimální požadavky
Operační systém : Windows XP / Vista
Procesor : Intel Pentium 4 2.4 GHz nebo ekvivalentní procesor
Paměť : 1 GB RAM ( XP ) / 2 GB RAM ( Vista )
Video karta : ( grafika ) : DirectX 9.0c kompatibilní video karta s 256 MB RAM ( NVIDIA 6800 nebo lepší, ATI X850 nebo lepší )
Zvuk : DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JBR JBR | 12. září 2014 v 16:52 | Reagovat

Fallout 3 CZ + 5 DLC Pikachu92 jsem stahoval 2x a pokaždé při rozbalování jsem dostal chybu unexpected end of archive. Zkoušel jsem to 7zipem, teď jsem zkusil i WinRAR, pořád to samé. V diskusi na http://ulozto.cz/xMNZitNf/fallout-3-cz-5-dlc-pikachu92-rar se se stejným problémem taky ozývají další lidi, šlo by to fixnout?

Díky
JBR

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama